T498D686M016ATE600
MFR.Part #
T498D686M016ATE600
JLCPCB Part #
C1881835
Package
2917
Description
-55℃~+150℃ 16V 600mΩ@100kHz 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS