T498D476K016ATE600
MFR.Part #
T498D476K016ATE600
JLCPCB Part #
C4952292
Package
2917
Description
-55℃~+150℃ 16V 47uF 600mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS