T498D107K010ATE600
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T498D107K010ATE600
JLCPCB Part #
C4980133
Package
2917
Description
-55℃~+150℃ 100uF 10V 600mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS