T498C225K035ATE2K2
MFR.Part #
T498C225K035ATE2K2
JLCPCB Part #
C1953855
Package
2312
Description
-55℃~+150℃ 2.2uF 2.2Ω 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS