T498B475K016ATE2K1
MFR.Part #
T498B475K016ATE2K1
JLCPCB Part #
C1881761
Description
-55℃~+150℃ 16V 2.1Ω@100kHz 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS