T498B226M016ATE1K9
MFR.Part #
T498B226M016ATE1K9
JLCPCB Part #
C1856618
Description
-55℃~+150℃ 1.9Ω@100kHz 16V 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS