T498B106K010ATE1K8
MFR.Part #
T498B106K010ATE1K8
JLCPCB Part #
C1883471
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω@100kHz 10V 10uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS