T498B105K035ATE4K4
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T498B105K035ATE4K4
JLCPCB Part #
C1953897
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1uF 35V 4.4Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS