T496X226K025ATE900
MFR.Part #
T496X226K025ATE900
JLCPCB Part #
C1953514
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS