T496D475M050AHE400
MFR.Part #
T496D475M050AHE400
JLCPCB Part #
C4983550
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 400mΩ@100kHz 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors