T496D225K050ATE2K5
MFR.Part #
T496D225K050ATE2K5
JLCPCB Part #
C1955091
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2.5Ω@100kHz 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS