T496D107K006ATE800
MFR.Part #
T496D107K006ATE800
JLCPCB Part #
C1962199
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS