T496C476K010AHE400
MFR.Part #
T496C476K010AHE400
JLCPCB Part #
C4951700
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 400mΩ@100kHz 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors