T495X687M006ATE060
MFR.Part #
T495X687M006ATE060
JLCPCB Part #
C1965842
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 60mΩ@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS