T495X685M035ATE300
MFR.Part #
T495X685M035ATE300
JLCPCB Part #
C1847645
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ@100kHz 35V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS