T495X477M010ATE060
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495X477M010ATE060
JLCPCB Part #
C4979616
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 60mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS