T495X477K006ATE125
MFR.Part #
T495X477K006ATE125
JLCPCB Part #
C1957829
Description
-55℃~+125℃ 125mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS