T495X476K020ATE065
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495X476K020ATE065
JLCPCB Part #
C1954100
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 65mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS