T495X476K020AHE065
MFR.Part #
T495X476K020AHE065
JLCPCB Part #
C1965660
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 65mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors