T495X475M050ATE300
MFR.Part #
T495X475M050ATE300
JLCPCB Part #
C1952856
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS