T495X337M010ATE060
MFR.Part #
T495X337M010ATE060
JLCPCB Part #
C1962169
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 60mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS