T495X337M006ATE050
MFR.Part #
T495X337M006ATE050
JLCPCB Part #
C1961925
Description
-55℃~+125℃ 330uF 50mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS