T495X337K010ATE050
MFR.Part #
T495X337K010ATE050
JLCPCB Part #
C1956406
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 50mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS