T495X337K006ATE045
MFR.Part #
T495X337K006ATE045
JLCPCB Part #
C1955039
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 45mΩ 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS