T495X336M035ATE175
MFR.Part #
T495X336M035ATE175
JLCPCB Part #
C1953450
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 175mΩ 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS