T495X336M035AHE100
MFR.Part #
T495X336M035AHE100
JLCPCB Part #
C1965461
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors