T495X336K035AHE175
MFR.Part #
T495X336K035AHE175
JLCPCB Part #
C4951382
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 175mΩ@100kHz 33uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors