T495X227K006ATE100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495X227K006ATE100
JLCPCB Part #
C1958652
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 220uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS