T495X157M006ATE100
MFR.Part #
T495X157M006ATE100
JLCPCB Part #
C4986498
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 150uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS