T495X108M004ATE100
MFR.Part #
T495X108M004ATE100
JLCPCB Part #
C1965919
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 100mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS