T495X106K050ATE250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495X106K050ATE250
JLCPCB Part #
C1956657
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 250mΩ@100kHz 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS