T495X106K035ATA260
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495X106K035ATA260
JLCPCB Part #
C1881869
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 260mΩ@100kHz 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS