T495V477K006ATE150
MFR.Part #
T495V477K006ATE150
JLCPCB Part #
C4984068
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS