T495V157K006ATE040
MFR.Part #
T495V157K006ATE040
JLCPCB Part #
C1883472
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS