T495V107K010ATE200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495V107K010ATE200
JLCPCB Part #
C4978774
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 200mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS