T495V107K006ATE090
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495V107K006ATE090
JLCPCB Part #
C1956476
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 90mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS