T495U157K004ATE200
MFR.Part #
T495U157K004ATE200
JLCPCB Part #
C1962902
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 150uF 200mΩ 4V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS