T495T476K004ATE1K0
MFR.Part #
T495T476K004ATE1K0
JLCPCB Part #
C1960577
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 47uF 4V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS