T495E107K020ATE085
MFR.Part #
T495E107K020ATE085
JLCPCB Part #
C1954135
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 85mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS