T495D477M006ATE125
MFR.Part #
T495D477M006ATE125
JLCPCB Part #
C1954990
Description
-55℃~+125℃ 125mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS