T495D337M006ATE050
MFR.Part #
T495D337M006ATE050
JLCPCB Part #
C1954737
Description
-55℃~+125℃ 330uF 50mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS