T495D335K050ATE700
MFR.Part #
T495D335K050ATE700
JLCPCB Part #
C1869277
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 50V 700mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS