T495D227M016ATE220
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495D227M016ATE220
JLCPCB Part #
C4980506
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 220mΩ@100kHz 220uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS