T495D225K050ATE600
MFR.Part #
T495D225K050ATE600
JLCPCB Part #
C5792748
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 50V 600mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS