T495D157M006ATE065
MFR.Part #
T495D157M006ATE065
JLCPCB Part #
C1960816
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 65mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS