T495D157M006ATE050
MFR.Part #
T495D157M006ATE050
JLCPCB Part #
C1969596
Description
-55℃~+125℃ 150uF 50mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS