T495D157K016ATE130
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495D157K016ATE130
JLCPCB Part #
C1964734
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 130mΩ@100kHz 150uF 16V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS