T495D107M006ATE050
MFR.Part #
T495D107M006ATE050
JLCPCB Part #
C1881874
Description
-55℃~+125℃ 100uF 50mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS