T495D106M035ATE250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495D106M035ATE250
JLCPCB Part #
C1954600
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 250mΩ@100kHz 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS