T495D106M035ATA1K0
MFR.Part #
T495D106M035ATA1K0
JLCPCB Part #
C4951039
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω@100kHz 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS